Опис

1С:Лекторій - це регулярні зустрічі користувачів з методистами «1С:ІТС Україна» та запрошеними фахівцями.

Місце проведення семінарів повідомляється в інформаційних листах з проведення лекторіїв, на сайті www.1c.ua і ресурсі ITS.1C.UA.

Мета семінарів – оперативно розглядати як питання змін у законодавстві та відображення цих змін в програмах «1С», так і найактуальніші проблеми, що виникають у бухгалтерів-практиків і кадрових фахівців.

Кожна тема, що розглядається у рамках 1С:Лекторію, складається з двох частин: перша присвячена нормативному регулюванню питання, що зазначене в темі лекції, а друга – тому, як це реалізовано в програмах.

Спілкуйтеся, задавайте питання і отримуйте відповіді та рекомендації.

Переваги

  • 1С:Лекторій – це унікальна можливість поспілкуватися з методистами «1С:ІТС Україна» та запрошеними фахівцями, отримати достовірну інформацію «з перших вуст».
  • Ви отримуєте компетентні відповіді на питання без додаткових витрат на дорогу.

Умови отримання

Користувачі, які бажають взяти участь у семінарах, мають оформити заявку на сторінці реєстрації чергового заходу або зареєструватися через обслуговуючого партнера.

Інструкції

Вартість

Очні лекції можуть відвідувати всі бажаючі за умови попередньої реєстрації.

Для користувачів, які мають діючий договір 1С:ІТС Україна ПРОФ на момент проведення заходу, передбачена безкоштовна участь двох осіб від організації, на яку зареєстрований договір 1С:ІТС Україна ПРОФ.

Вартість для решти категорій слухачів повідомляється в інформаційних листах з проведення лекторіїв, на сайті www.1c.ua і ресурсі ITS.1C.UA.

Довідкова інформація:

Техпідтримка

З питаннями щодо реєстрації на очні лекції звертайтесь за телефоном (044) 422-5555.