Опис

Розробниками платформи «1С:Підприємство» і прикладних рішень забезпечується постійний розвиток та оновлення системи програм «1С:Підприємство 8» відповідно до вимог законодавства, ділової практики, розвитку інформаційних технологій і сервісів.

Сервіс «Оновлення програм» дозволяє:

 • Отримати інформацію про плановий графік виходу нових версій прикладних програм і технологічної платформи.
 • Отримати інформацію про планові зміни функціоналу, які будуть зроблені в новій версії програми.
 • Дізнатися яка версія програмного продукту актуальна на поточний момент, завантажити дистрибутиви для оновлення вашої версії продукту до актуальної.
 • Отримати інформацію про список помилок, які зареєстровані і будуть виправлятися в наступних версіях програм.
 • Завантажити різні додаткові файли, які рекомендовані розробниками програмних продуктів для використання.

Для деяких програмних продуктів в сервісі публікуються попередні тестові релізи. Вони призначені в основному для партнерів-франчайзі і використовуються для тестування, попереднього ознайомлення з новими можливостями конфігурацій та варіантами виправлення помилок, для апробації роботи нових релізів на реальних даних. Партнери-франчайзі, які отримали попередній тестовий реліз конфігурації, можуть встановити цей реліз користувачам, якщо вважають це допустимим, обов’язково попередивши користувача про тестовий характер даного релізу і забезпечивши збереження даних користувача.

Переваги

 • Швидке отримання найбільш актуальних версій програмного забезпечення, які враховують останні зміни законодавства:
  • можливість самостійного оновлення в розділі технічної підтримки;
  • можливість дистанційного оновлення, яке виконується спеціалістами  обслуговуючої компанії.
 • Отримання нових механізмів та інструментів в продукті, вдосконалення наявних механізмів, які додані безпосередньо розробником (зниження витрат на доопрацювання власними силами).
 • Зниження податкових ризиків підприємства за рахунок своєчасного оновлення механізмів, формул, шаблонів для ведення обліку та формування звітності відповідно до останніх змін законодавства.

Умови отримання

Для отримання доступу до сервісу «1С:Оновлення програм» необхідно:

 1. Придбати ліцензійну версію програми «1С:Підприємство» у партнера-франчайзі.
 2. Самостійно або за допомогою партнера-франчайзі провести реєстрацію програмного продукту в Особистому кабінеті користувача на Порталі 1С:ІТС.
 3. Залежно від програмного продукту:
  • Користувачі всіх версій 1С:Підприємства 7.7, професійних та КОРП версій 1С:Підприємства 8 можуть придбати доступ до оновлень уклавши договір ІТС.
  • Користувачам базових версій «1С:Підприємства» сервіс оновлень доступний після реєстрації програми без додаткової оплати.

Користувачам, які орендують програми у партнерів-франчайзі, сервіс оновлень надається за договором оренди.

Користувачам певних галузевих рішень для отримання необхідно придбати сервіс «1С:ІТС Галузевий».

Сервіс «1С:Оновлення програм» можна придбати при оформленні договору ІТС через партнерів-франчайзі.

Довідкова інформація:

 • Інформація про реєстрацію програм та діючі договори ІТС доступна в Особистому кабінеті цього порталу.
 • Перевірити можливість отримання сервісу оновлення за реєстраційним номером програми можна тут.
 • Якщо у Вас немає права отримувати оновлення, то зверніться до сертифікованого партнера-франчайзі у Вашому регіоні.

Як отримати файли оновлень?

Для програм на платформі "1С:Підприємство 8":

Для програм на платформі "1С:Підприємство 7.7":

Вартість

Отримання офіційних оновлень включено до складу інформаційно-технологічного супроводу (1С:ІТС Україна). Користувачі базових версій програм системи «1С:Підприємство 8» можуть отримати доступ до завантаження оновлень з цього порталу без наявності інформаційно-технологічного супроводу.

Користувачі, які орендують програми у партнерів 1С, сервіс оновлень оплачують у складі інших послуг за договором оренди. Ціну договору визначає партнер. Про вартість сервісу «ІТС Україна Галузевий» можна дізнатися тут.

Довідкова інформація: 

Техпідтримка

Питання щодо роботи сервісу слід задавати за адресою webits-info@1c.ua, вказавши в темі листа назву сервісу – «Інтернет-підтримка».

Якщо ви встановили тестовий реліз програмного продукту, то повідомлення про помилки, виявлені в процесі тестування, слід відправляти електронною поштою на адресу - testua@1c.ua.

Підтримка тестових версій здійснюється тільки для партнерів-франчайзі в рамках партнерської конференції. Після випуску фінального релізу повідомлення про помилки, а також питання, побажання і рекомендації слід відправляти у звичайному порядку на адресу hotline@1c.ua.