Опис

«1С:ЕДО» – це сервіс користувачам програм для автоматизації бізнесу, за допомогою якого можна обмінюватися будь-якими електронними документами зі своїми контрагентами. Тісна інтеграція сервісу «1С:ЕДО» з програмами для автоматизації бізнесу дозволяє обмінюватися між контрагентами рахунками, актами виконаних робіт і товарними накладними безпосередньо з програми без створення зовнішніх файлів.

Сервіс "1С:ЭДО" дозволить зекономити час та кошти, позбувшись необхідності роздруковувати та видавати (надсилати поштою) паперові копії бухгалтерських документів своїм контрагентам.

Звертаємо увагу, що обмін податковими документами здійснюється за допомогою сервісу "1С:Звіт".

Сервіс «1С:ЕДО» надає такі можливості:

 • створення первинних документів за існуючими шаблонам безпосередньо в сервісі «1С:ЕДО»;
 • вивантаження рахунків, актів виконаних робіт і товарних накладних з програм для автоматизації бізнесу в сервіс «1С:ЕДО» натисканням однієї кнопки без використання проміжних файлів і додаткових обробок (пряма інтеграція);
 • підписання, шифрування і відправка документів контрагентам-користувачам, які використовують сервіс «1С:ЕДО», а також програми M.E.Doc і Сота, по прямому з'єднанню або за поштовим з'єднанням через транзитний сервер СДО (сервер документообігу), або засобами електронної пошти;
 • отримання від своїх контрагентів, які використовують сервіс «1С:ЕДО» або програми M.E.Doc чи Сота, електронних документів;
 • завантаження із сервісу «1С:ЕДО» в програми для автоматизації бізнесу рахунків, актів виконаних робіт і товарних накладних натисканням однієї кнопки без використання проміжних файлів і додаткових обробок (пряма інтеграція);
 • пакетна робота з документами;
 • робота з електронними цифровими підписами (ЕЦП) всіх основних акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), в тому числі і з безкоштовними ЕЦП від Державної Фіскальної Служби України;
 • наявність модуля «Довільне Підписання» – можливість імпорту в програму файлів будь-якого формату для підписання ЕЦП та відправлення на довільні електронні адреси або підписання та шифрування файлів будь-якого формату і відправка їх контрагентам, які використовують «1С: ЕДО», M.E.Doc і Сота.

Переваги

 • надійність та впевненість в аутентичності документа – документ шифрується та підписується ЕЦП;
 • контроль процесу обміну електронними документами на всіх етапах – відображення статусів проходження електронного документа в інтерфейсі модуля;
 • економія коштів (папір, картриджі для принтера, поштові марки та конверти, послуги кур’єра, простір для архіву);
 • підвищення ефективності бізнес-процесів за рахунок скорочення часу на обмін документами;
 • отримання єдиної інтегрованої системи для здачі звітності, адміністрування ПДВ та електронного обміну документами за умови наявності у користувача ліцензії на «1С:Звіт» і на «1С:ЕДО».

Умови отримання

Підписатися на сервіс «1С:ЕДО» може будь-який користувач програми для автоматизації бізнесу.

На один реєстраційний номер програми для автоматизації бізнесу (крім клієнтських ліцензій) можна оформити тільки одну підписку «1С:ЕДО. Основне підключення ».

За необхідністю підключення декількох організацій до сервісу «1С:ЕДО», облік для яких ведеться за допомогою однієї програми, слід оформити підписку «1С:ЕДО. Додаткове підключення ». Вона може бути оформлена тільки як додаток до підписки «1С:ЕДО. Основне підключення »і тільки на термін до закінчення дії основної підписки. Вартість передплати розраховується виходячи зі строку дії основної підписки і вартості передплати «1С:ЕДО. Додаткове підключення »на 1 місяць.

Для оформлення підписки користувачам рекомендуємо звертатися до Центрів супроводу або до сертифікованих сервіс-партнерів, а також до інших членів громадської організації «Спілка автоматизаторів бізнесу» (обслуговуючої компанії).

Програми, в яких реалізовано сервіс

 • 1С:Бухгалтерія для України (редакція 1.2, 2.0);
 • 1С:Управління торговим підприємством для України (редакція 1.2);
 • 1С:Управління торгівлею для України (редакція 2.3);
 • 1С:Управління виробничим підприємством для України (редакція 1.3).

Надалі список конфігурацій, які підтримують інтеграцію з сервісом «1С:ЕДО», буде розширюватися.

Інструкції

Установка і оновлення сервісу «1С: ЕДО» відбувається одночасно з установкою та оновленням сервісу «1С: Звіт». Для підключення та налаштування сервісу «1С: ЕДО» можна звернутися до обслуговуючої компанії або самостійно ознайомитись з інструкціями на сайті www.fredo.com.ua.

Вартість

Вид підписки Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%
   1С:ЕДО. Основне підключення (вартість за 1 місяць) 51,00
   1С:ЕДО. Додаткове підключення (вартість за 1 місяць) 51,00
   Перехід на мережеве використання сервісу «1С:Звіт» або «1С:ЕДО» (разовий платіж, для кожного підприємства) 360,00

 

Основна підписка на сервіс «1С:ЕДО» може бути оформлена на термін від 1 до 12 місяців.

При наявності у користувача доступу до сервісу «1С:Звіт», рекомендуємо перший раз оформити доступ до сервісу «1С:ЕДО» на термін до закінчення дії сервісу «1С:Звіт». Надалі, рекомендуємо продовжувати обидва сервісу на однаковий термін для спрощення адміністрування.

Підписка «1С:ЕДО. Додаткове підключення» може бути оформлена тільки як додаток до підписки «1С:ЕДО. Основне підключення» і тільки на термін до закінчення дії підписки «1С:ЕДО. Основне підключення». У разі, якщо при подачі заявки на оформлення даної підписки буде зазначений період менший або більший періоду основної підписки,  що залишився, то термін підписки на додаткове підключення до сервісу «1С:ЕДО» буде автоматично приведений у відповідність з періодом основної підписки і вартість буде розрахована виходячи з відкоригованого терміну.

Вартість підписки на поточний місяць залишається незмінною незалежно від дати оформлення підписки.

При наявності у користувача мережевого доступу до сервісу «1С:Звіт», купувати ще раз перехід на мережеве використання для сервісу «1С:ЕДО» не потрібно – при активації «1С:ЕДО», сервіс буде працювати в мережевому режимі.

Техпідтримка

Технічну підтримку користувачам сервісу «1С:Звіт» надає обслуговуюча компанія та компанія ТОВ «Фредо».

Лінія консультацій компанії «Фредо»: