Опис

Лекторій - це регулярні зустрічі користувачів з методистами ІТС та запрошеними спеціалістами.

Місце проведення семінарів повідомляється в інформаційних листах з проведення лекторіїв, на сайті http://www.unionba.com.ua/ і на сайті сервісу «Інформаційна система ІТС». Перейти на сайт сервісу можна з його опису на Порталі ІТС.

Мета семінарів – оперативно розглядати як питання змін у законодавстві та відображення цих змін в програмах для автоматизації бізнесу, так і найактуальніші проблеми, що виникають у бухгалтерів-практиків і кадрових спеціалістів.

Кожна тема, що розглядається у рамках Лекторію, складається з двох частин: перша присвячена нормативному регулюванню питання, що зазначене в темі лекції, а друга – тому, як це реалізовано в програмах.

Спілкуйтеся, задавайте питання і отримуйте відповіді та рекомендації.

Переваги

  • Лекторій – це унікальна можливість поспілкуватися з методистами ІТС та запрошеними спеціалістами, отримати достовірну інформацію «з перших вуст».
  • Ви отримуєте компетентні відповіді на питання без додаткових витрат на дорогу.

Умови отримання

Користувачі, які бажають взяти участь у семінарах, мають оформити заявку на сторінці реєстрації чергового заходу або зареєструватися через обслуговуючого компанію.

Інструкції

Вартість

Очні лекції можуть відвідувати всі бажаючі за умови попередньої реєстрації.

Для користувачів, у яких зареєстрований діючий договір ІТС ПРОФ на момент проведення заходу, передбачена безкоштовна участь двох осіб від організації, на яку зареєстрований договір ІТС ПРОФ.

Вартість для решти категорій слухачів повідомляється в інформаційних листах з проведення лекторіїв, на сайті http://www.unionba.com.ua/ і на сайті сервісу «Інформаційна система ІТС». Перейти на сайт сервісу можна з його опису на Порталі ІТС.

Довідкова інформація:

Техпідтримка

З питаннями щодо реєстрації на очні лекції звертайтесь за телефоном +380 (44) 221-38-63.