Опис

Інформаційна система 1С:ІТС Україна створена спеціально для користувачів програм на платформі «1С:Підприємство» – для керівників, кадровиків, економістів, бухгалтерів та IT-спеціалістів комерційних організацій.

В інформаційній системі 1С:ІТС Україна представлені новини, коментарі та консультації фахівців з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції щодо їх відображення в програмі, інструкції зі складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та відправки її до контролюючих органів в електронному вигляді за допомогою сервісу «1С:Звіт».

Інформаційна система 1С:ІТС Україна складається з декількох розділів – докладніше.

Матеріали ІС 1С:ІТС Україна оперативно оновлюються в Інтернеті і щомісяця публікуються на DVD-випуску. Інформаційна система доступна в Інтернеті в режимі 24*7 – цілодобово, без вихідних і святкових днів.

Інформаційна система широко застосовується в навчальному процесі вищих і середніх навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців з технічних та економічних спеціальностей, що передбачає використання програм системи «1С:Підприємство».

Переваги

Унікальність інформаційної системи 1С:ІТС Україна полягає в тому, що авторами розміщених матеріалів є розробники програм «1С:Підприємство», аудитори та методисти.

Експерти та методисти щодня відстежують зміни законодавства і розробляють методики обліку тієї чи іншої господарської операції, обліку податків, заповнення декларацій та ін. Потім програмісти на підставі цих методик вносять зміни до програм, а методисти пишуть матеріали для ІС 1С:ІТС Україна. Таким чином, всі господарські ситуації, матеріали з податків та звітності розглядаються з двох точок зору: з позиції законодавства та з позиції застосування законодавства у програмах «1С» з урахуванням методології, закладеної в ці програми.

Використовуючи інформаційну систему 1С:ІТС Україна, ви постійно підвищуєте свою кваліфікацію, економите час для вирішення щоденних задач, ефективно використовуєте свою програму «1С».

Умови отримання

Для отримання доступу до інформаційної системи 1С:ІТС Україна необхідно:

  • самостійно або за допомогою партнера 1С провести реєстрацію програмного продукту у правовласника, а також в Особистому кабінеті користувача на Порталі 1С:ІТС;
  • мати діючий договір інформаційно-технологічного супроводу (1С:ІТС Україна) з партнером 1С.

Додаткова інформація:

Вибрати партнера для оформлення 1С:ІТС Україна і супроводу.

Програми, в яких реалізовано сервіс

Інформаційна система доступна користувачам всіх версій програм системи «1С:Підприємство».

Інструкції

Як отримати доступ до інтернет-версії ІТС.

Вартість

Інформаційна система 1С:ІТС Україна складається з кількох розділів, які призначені для різних категорій користувачів. Перелік розділів ІС 1С:ІТС Україна, до яких має доступ користувач, визначається видом укладеного договору ІТС Україна:

  • Договір ІТС Україна ПРОФ – доступ до всіх розділів інформаційної системи.
  • Договір ІТС Україна ТЕХНО – обмежений доступ до технічної документації.
  • З метою підтримки навчального процесу, орієнтованого на фундаментальну підготовку молодих фахівців, чия подальша робота буде пов’язана з активним використанням продуктів системи «1С:Підприємство», всім навчальним закладам доступ до інформаційної системи 1С:ІТС Україна надається безкоштовно за умови укладення договору 1С:ІТС Україна для навчальних закладів (ІТС Україна ВНЗ).

Додаткова інформація:

Техпідтримка

З питаннями щодо отримання доступу і роботи з інформаційною системою 1С:ІТС Україна – web-its@1c.ua.